Anasayfa / Nasıl Yapılır / Xiaomi Mi8 Rootsuz Gcam İndir

Xiaomi Mi8 Rootsuz Gcam İndir

Xiaomi Mi 8 Rootsuz Gcam indir

Gcam, günümüz hayatında Google tarafından sunulan en ünlü kamera uygulaması çünkü daha iyi fotoğraf ve video özellikleri sunmaktadır.

Mi8 Gcam
Mi 8 için araştırıp bulduğumuz bu güzel uygulamayı cihazınıza yüklemek için Root ve BootLoader kilidini açmanıza gerek yoktur.Cihazınızın orijinal ayarlarını değiştirme zorunluluğu olmadan Gcam’in tadını çıkarabilirsiniz.

Gcam’in en güzel özelliklerinden biriside Flash gerektirmeden gece daha net fotoğraf çekmeyi bizlere sunmasıdır. Daha yüksek kalitede ve daha net özçekimler yapabilmesi kendi kamerasına oranla büyük farklar yaratmaktadır.

Aşağıda 2 adet paylaştığımız linkteki uygulamalardan 1.si MIUI Global 10.2.1.0 (PEAMIXM) versiyonunda sorunsuz çalışmaktadır.

Öncelikli olarak 1. Uygulamayı deneyebilirsiniz. Eğer bunda hata alırsanız 2. Linkte verdiğimiz uygulamayı indirip kurabilirsiniz.Uygulamayı kullanırken eğer “Kamera” sekmesinde “Kamera” yazısının üzerinde yazılar çıkarsa; Gcam uygulamasında sırasıyla,
Diğer – Ayarlar – BSG Mode Settings” Kısmına gelerek burada “ Remove Af Data From the screen” yerindeki çeltiği kapatırsanız yazı gidecektir.

1. Gcam Uygulaması — 2. Gcam Uygulaması

Hakkında Çok Kolay

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Lite imei repair – Ücretsiz Yöntem Detaylı Anlatım Burada-Xiaomi Mi 11 Lite imei tamir

Çok Kolay yöntem ile Xiaomi Mi Mi 11 Lite (Courbet) imei repair Box Olmadan En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

24 + = thirty three