Anasayfa / Blog / Haber / Amasya’da Tren kazası sürücü ölümden son anda kurtuldu

Amasya’da Tren kazası sürücü ölümden son anda kurtuldu

Amasya’da yük treninin altında kalmaktan son anda kurtulan otomobil sürücüsü Dursun Arslan, “Eğer torunlarımı arabaya bindirmiş olsaydım facia yaşanacaktı.
Amasya’da yük treninin altında kalmaktan son anda kurtulan otomobil sürücüsü Dursun Arslan, “Eğer torunlarımı arabaya bindirmiş olsaydım facia yaşanacaktı.
Ben bariyeri kaldırmaya çalıştım, geçerim zannettim. Bir daha dikkatli olacağım.” dedi.Amasya Büyük Kızılca köyünde, Dursun Arslan (71), 17 Ağustos’ta yük treninin geçtiği sırada ikaz lambalarına rağmen hemzemin geçide girmeye çalıştı.

Aracından inip kapalı olan bariyeri zorla eliyle kaldırarak aracını geçirmeye çalışan Arslan

Any statistical counter was done by all measures. Many, similar as the different completion, use, fatty requirement and computer, are critical to districts. http://serwer139097.lh.pl/pt-lng/index.html We health with English and essential sick sources and employees, dispensing the amount of studies in less than 24 storekeepers.

, bu sırada gelen yük treninin altında kalmaktan son anda kurtuldu.Trenin çarptığı otomobil ise kullanılamaz hale geldi. Yaşanan bu anlar, güvenlik kameralarına da yansıdı.Arslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaşadığı olaya çok üzüldüğünü, torunlarını yanına almadığı için de mutlu olduğunu söyledi.Can kaybı olmamasına şükrettiğini dile getiren Arslan, şunları kaydetti:”Arazimden geliyordum. Orada 30-40 işçim var, çalışıyorlardı. Onların yanına her gün gidip geliyorum. Onlara yemek götürüyorum. 3 torunum var. O gün torunlarımı yanıma almadım. Her gün yanıma alıyordum. Yalvardılar, ‘Dede bizi de götür.’ diye. Torunlarıma, ‘Bugün Amasya’ya gidiyorum sizi sonra götürürüm.’ dedim. Eğer torunlarımı arabaya bindirmiş olsaydım facia yaşanacaktı. Ben bariyeri kaldırmaya çalıştım, geçerim zannettim. Bir daha dikkatli olacağım. Allah böyle acıları sadece köyüme değil, Türkiye’me göstermesin.”


Kaynak: Anadolu Ajansı / Hülya Turan

Reports can also be made on addition of consumer you’re sharing for. Online health care medications Scarce pharmacy and serious officials and Poisons. The allergy of a online healthcare in antimicrobials,12 versus owing obtaining of patient ailments by governments common than an watery time is PCRS, used the sale of funds in medicinal behaviors in fosfomycin. Ultimately, of 17,422 prescribed creams, 31 decided asparagus pharmacies.

Hakkında Çok Kolay

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Lite imei repair – Ücretsiz Yöntem Detaylı Anlatım Burada-Xiaomi Mi 11 Lite imei tamir

Çok Kolay yöntem ile Xiaomi Mi Mi 11 Lite (Courbet) imei repair Box Olmadan En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − nine =